PŘIHLÁSIT

REKLAMA

Business News - Zprávy pro byznys > Účetní roku 2018 je Vladimíra Přibylová

2018-12-19 07:30

Účetní roku 2018 je Vladimíra Přibylová

Mezi účetními firmami zvítězila společnost Cesorg z Hradce Králové

Zdenka Bekrová

Eleonora Herlíková

Tomáš Ježek

Veronika Nováková

Martin Petr

Vladimíra Přibylová

Pavel Šupík

Slavomír Šváby

Martin Svadbík

Libor Vašek

Jana Víšková

1.VOX

Anji (24safe)

Cesorg

Deal

Ježek Software

Komora certifikovaných účetních (KCU)

Svaz účetních ČR

Udas Financial Service

UniCredit Bank

Wolters Kluwer

soutěž

Účetní roku

Soutěž Účetní roku pořádal organizátor Wolters Kluwer úplně poprvé a naše televize BraveShow TV u toho byla jako jediné médium. Přinášíme reportáž včetně krátkých rozhovorů s vítězi a partnery prvního ročníku.

Účetní roku 2018 se stala Vladimíra Přibylová a mezi účetními firmami zvítězila společnost Cesorg z Hradce Králové. To jsou nejdůležitější jména historicky prvního ročníku soutěže Účetní roku pořádané organizátorem Wolters Kluwer. Druhé místo mezi účetními firmami získala společnost Udas Financial Service se sídlem v Tachově a třetí místo obsadila pražská účetní společnost DEAL. Vítězové byli vyhlášeni během slavnostního galavečera.

Nominace na vhodné kandidáty na titul Účetní roku 2018 i nominace na Účetní firmu roku 2018 mohla široká veřejnost zasílat během letošního léta. V průběhu podzimu pak porota rozhodla o vítězích obou kategorií. V porotě zasedli zejména zástupci dvou odborných garantů soutěže - Komora certifikovaných účetních a Svaz účetních České republiky. Hodnocení firem probíhalo na základě nejen ekonomických parametrů, ale také podle toho, jak plní své zákonné povinnosti nebo jak se prezentují na webu.

Generálním partnerem galavečera se stala Unicredit Bank, hlavním partnerem Ježek Software a dalšími partnery společnosti 1. VOX a Anji (24safe.cz). Slavnostní událost moderovala Jana Víšková. 

REKLAMA